м. Львів, вул. І. Франка 61, каб. 500
info.lgs.lviv@gmail.com

СПЕЦІАЛЬНА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ WEB-РОЗРОБНИКІВ МОДУЛЬ 3

Професія

2 місяці навчання, які перетворять вас у професійного WEB-розробника

підготовка

Програму підготовано для потреб IT-компаній на вакансію WEB-розробника

Практика

Додатково 2 тижні практики для закріплення знань на матеріалах з реальних проектів

сертифікат

Сертифікат професійного розробника

Жук Петро Юрійович

Куратор курсу Web Developer
в Logos IT Academy

Курс JS Frameworks включає в собі найсучасніші і найпопулярніші технології фронт-енд розробки на сьогоднішній день. На даному курсі студенти зрозуміють різницю і переваги кожного з таких фреймворків як Angular, Angular2, React. Також студенти освоять нову мову програмування TypeScript яка виправляє ряд недоліків мови JavaScript і познайомить вас зі строгою тепізацією, класами і ще багатьма речима які притаманні таким мовам як C++\Java\C#. Основна ідея курсу - навчити вас створювати сучасні веб-додатки, тому курс базується в основному на практичних заняттях різної складності. Для вступу на цей курс вам потрібно володіти знаннями HTML/CSS, JavaScript а також мати практичні навики роботи з фреймворками (jQuery і тп).

Завдяки унікальній програмі навчання Ви зможете отримати повну картину того, як розробляюся сучасні ІТ продукти: від роботи з замовником, розробки інтернет сервісу або веб-додатка до його обслуговування, підтримки, а також оптимізації під пошукові системи.

Відчути на собі реальний процес розробки за сценарієм справжньої веб студії Вам допоможуть наші викладачі-практики, яких ми запрошуємо для передачі своїх знань та навиків. Ніякої лишньої теорії, лише знання закріплені практикою. Це необхідна умова для створення сучасних корисних сайтів, сервісів та web-додатків, які по достоїнству оцінять користувачі та потенційні роботодавці.

Бажаємо бойового настрою та ентузіазму. І нехай Ваша історія не обмежується можливостями користувача!

програма навчання

(50 ак. год.)
 1. TypeScript
  1. - Що таке TS? Типи даних, Функції;
  2. - Поняття ООП в TS (Класи, Інтерфейси, Наслідування);
  3. - Модифікатори доступу, модулі, Generics;
 1. Angular 2
  1. - Що таке Angular2? Порівняння з AngularJS;
  2. - Компоненти, input/output, Директиви;
  3. - Фільтри, робота з сервісами;
  4. - Маршрутизація: Routing;
  5. - Форми в Angular 2;
  6. - Http, JSONP;
 1. React
  1. - Що таке React? Порівняння з Angular; - React компоненти; - Системи зборки, Пакетний менеджер; - Роутінг, ES2015; - Работа з API і Flux; - Створення;

не все зрозуміли на занятті?

У нас безкоштовні консультації
кожної суботи

з 14 00 до 16 00

ЯК БУДЕ РОЗВИВАТИСЯ ТВОЯ КАР’ЄРА?

JUNIOR MIDDLE SENIOR
1 КРОК

Успішне закінчення 2-х місячного модулю Web Developer в Logos IT Academy, та отримання першого досвіду в розробці проекту

2 КРОК

$ 300-500 / міс

3 КРОК

$ 800-1500 / міс

4 КРОК

$ 1500-3000 / міс

ОНЛАЙН ЗАПИС

Для того, щоб отримати актуальну інформацю про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку.
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш менеджер, щоб відповісти на ваші запитання.

ВИКЛАДАЧІ

Гладченко Михайло

Викладач Logos IT Academy з наступних напрямів: PHP, JavaScript

Досвід роботи більше 15 років, зокрема є засновником компаній Asign та Kresalo. Працював за кордоном. В роботі над різноманітними проектами втілював нестандартні рішення для автоматизації підприємств. Однаково подобається вести як індивідуальні так і групові заняття. Вміє знайти ефективний підхід на занятті до кожного студента.

Ровенський Андрій

Викладач Logos IT Academy з наступних напрямів: HTML/CSS, JavaScript, JavaScript Advanced

Освіта за спеціалізацією – Комп’ютеризовані системи автоматики. Системна інженерія. Працював над багатьма проектами, зокрема інтернет-магазинами. Захоплено слідкує за новинками в ІТ-сфері та одразу випробовує та втілює їх на практиці. Цікаво та однаково ефективно проводить індивідуальні та групові заняття. Використовує індивідуальний підхід до кожного студента. У майбутньому бачить себе власником успішної IT компанії. Життєве кредо: Позитивне мислення – запорука успіху.

Фаренюк Олег

Викладач Logos IT Academy з наступних напрямів: С++,С, Java Core, MySQL

Олег це викладач з надзвичайно багатим досвідом. Олег сильний фізик та володіє дуже глибокими знаннями програмування. Працював у Інституті фізики конденсованих систем, займався розробкою обчислювального та адміністративного ПЗ, зокрема внутрішня CMS на С++, адміністрування обчислювального кластера, третього або четвертого в Україні за потужністю, найпотужнішого в Західній Україні. Мав практичний досвід за кордоном: Німеччина(Берлінський технічний університет), Польща(Університет Марії Кюрі-Склодовської), Ірландія(Е-Тес, NDA).

Петро Жук

Викладач Logos IT Academy з наступних напрямів: JavaScript та HTML/CSS. Middle Frontend Developer at Ukeess

Петро – викладач життєве кредо якого: "Можливості - необмежені". Показати готовий метод рішення – це не про нього, він завжди намагається наштовхнути учня на рішення, а не вирішити задачу за нього. Так як курс орієнтований на новачків, викладає якомога простіше та доступніше. Дає багато практики у вигляді практичних завдань різного рівня складності. Часто агітує людей у групі до роботи в команді, щоб вони таким чином здобували більше практичного досвіду для роботи в команді на майбутній роботі.

Юліан Бульбук

Викладач Logos IT Academy з наступних напрямів: MySQL та HTML/CSS.

Викладач з 4-річним досвідом роботи у програмуванні, який любить працювати в команді і займатись перевіркою якості роботи над проектами. Має досвід роботи з іноземними замовниками. Володіє навиками необхідними для розробки архітектури для Баз даних. Студенти люблять Юліана за цікаві домашні завдання та вміння складні речі робити простими. У майбутньому бачить себе власником ІТ-Компанії по розробці онлайн ігор. Життєве кредо:«Ніколи не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні».

Василишин Тарас

Викладач Logos IT Academy з наступних напрямів: SEO

Василишин Тарас - co-founder IA Panem. 5 років досвіду в SEO та інтернет-маркетингу. Працював по різні сторони барикад в SEO - працюючи в штаті інтернет-магазину, на фрілансі та в агенції. Провідний девіз Тараса - "думай інакше". Своїх учнів закликає безперервно і невтомно віднаходити свої особисті джерела мотивації до роботи та не боятись ризикувати. Переконаний, що "успіх не остаточний, невдачі не вічні, значення має тільки мужність продовжувати далі!"

Лисий Павло

Викладач Logos IT Academy з наступних напрямів: SEO

Лисий Павло - co-founder Panem, керівник SEO відділів Otakoyi.com, Implulsis та Symphony solutions . 7 років досвіду в SEO та інтернет-маркетингу. Десятки кейсів в Україні, Британії та США.Має сильне прагнення передавати свій багатогранний досвід студентам та поділитись секретами успіху, які зробили його затребуваним фахівцем своєї області. Переконаний, що розмір компанії не тотожний ефективності її роботи, тому навіть невеличкі SEO компанії здатні втілити плани замовника якнайкраще.

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ, ЩОБ РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ?

Проводимо відбір на курс!

Курс орієнтований на людей, які не мали справи з програмуванням, не мають технічної освіти. Отже, він розпочинається з нуля! Необхідні навики впевненого користувача ПК, налаштування комп’ютера, архіватори, Інтернет, офісні програми. Зарахування на курс відбувається тільки після співбесіди з куратором курсу.

забезпечуємо технікою та матеріалами

Ми забезпечимо вас усім необхідним - сучасна техніка, навчальні матеріали, та ми не володіємо магією. Якщо ви розраховуєте прийти на курси, через раз відвідувати заняття та не виконувати домашнього завдання, то результату ви не отримаєте. Натомість знайдете велику кількість виправдань та людей, які винні у ваших бідах. Пам’ятайте: щоб досягти результату, необхідно працювати, а це того варте!

змушуємо думати та приймати рішення

Ми змушуємо вас думати і самостійно знаходити відповіді на запитання. Коли ви почнете працювати, вам знадобиться саме це вміння, а не набір завчених рішень. Ми вказуємо на кожну помилку, від пробілу в назві ідентифікатора до рядка коду. Отримати найкращі навики та досягти успіху можна, лише вийшовши із зони комфорту.

Запорука успіху - бажання та цілеспрямованість

Запорука успіху - бажання та цілеспрямованість. Ми не гарантуємо вам працевлаштування чи розуміння матеріалу, але ми робимо все для того, щоб зробити з вас фахівця, який готовий розпочати кар'єру в ІТ-сфері.

Курс адаптований для потреб львівських ІТ-компаній. Щоб успішно навчатися, необхідно виконувати всі вказівки викладачів курсу, а саме:

Відвідувати заняття

Виконувати практичні
роботи на заняттях

Читати необхідну
літературу

Вчасно виконувати
домашні завдання

Ми зацікавлені в тому, щоб усім, хто пройшов навчання, сподобався результат. Якщо у вас є зауваження стосовно курсу, пропозиції чи побажання, пишіть за адресою: info.lgs.lviv@gmail.com

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ?

Навчальні
матеріали

1

Опис курсу

2

Початок
навчання

3

Заняття

4

Перевірка
ДЗ

5

Пояснення теорії
предмету

6

Практична
робота

7

З чого складається модуль?

30%

1

TypeScript

(16 акад. год)

60%

2

Angular 2

(16 акад. год)

100%

3

React

(16 акад. год)

ЯК РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ?

Залиште заявку

Залишаєте онлайн-заявку на сайті та очікуєте дзвінка для обговорення всіх деталей.

1
2
Завітайте до нас

Відвідуєте наш навчальний центр, де вас проконсультують.

Укладіть договір

Укладаєте договір та здійснюєте оплату, після цього ми бронюємо вам місце у групі.

3
4
Розпочніть навчання

Розпочинаєте навчання згідно з графіком.

НА ДАНИЙ МОМЕНТ ТРИВАЄ ЗАПИС В ГРУПИ

(група 5-15 чол.)

17.30-19.00 ПН-СР-ПТ 15.01.2018 10 500 грн* ЗАПИС
19.00-22.00 ВТ-ЧТ 16.01.2018 10 500 грн* ЗАПИС
10.30-13.30 СБ-НД 20.01.2018 10 500 грн* ЗАПИС

*Вартість модулю при оплаті
до 17.01.2018 - 10 500 грн

Укласти договір та здійснити оплату необхідно до
17 січня 2018 р.

Гнучка система знижок при попередній оплаті

При оплаті частинами вартість курсу складатиме
(2 100 грн/місяць х 6)

Щоб взнати можливість оплати частинами надішліть СМС з текстом Chast на номер 10060.

Для того, щоб скористатися послугою оплати частинами необхідно мати платіжну картку ПриватБанк
та суму першого платежу 2 100 грн. Детальніша інформація знаходиться тут.

2 місяці інтенсивного навчання і ти - Middle JS Developer

TypeScript

React

Angular2

10 500 грн*

Загальна тривалість курсу - понад 50 академічних годин

РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРС ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ:

00
Дні
00
Години
00
Хвилини
00
Секунди

ОНЛАЙН ЗАПИС

Для того, щоб отримати актуальну інформацю про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку.
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш менеджер, щоб відповісти на ваші запитання.

Logos IT Academy

КОМПАНІЇ, У ЯКИХ ПРАЦЮЮТЬ НАШІ
ВИПУСКНИКИ

відгуки

На 99% сайтів компаній, які надають послуги у сфері навчання, ви бачите відгуки, історії успіхів випускників і т.д., але мало хто задумується, що більшість таких відгуків є фейком. Особливо це можна спостерігати на сайтах, де відгуки з фото і нема можливості зареєструватися. Як у будь-якої компанії, у нас є хороші та погані відгуки, які за бажання можна просто прогуглити.

Серед наших студентів є хороші та погані, також є ті, хто платить за навчання, але не відвідує занять, не робить практичних та домашніх завдань, а потім нарікає на якість навчання, і це не заважає залишати відгуки. Тож залишаючи заявку на навчання, ви маєте розуміти: просто відвідувати заняття мало, потрібно долучити максимум зусиль, читати необхідну літературу, робити домашні завдання, та практичні на заняттях, і через деякий час зможете пожинати плоди своєї праці!

З повагою Адміністрація Logos IT Academy.
Успіхів та ентузіазму в навчанні!

ЧОМУ ВАРТО СТАТИ Web Developer?

Високі зарплати

Достатня кількість вакансій.
Ринок ІТ постійно росте!

Унікальні умови
праці

Постійний кар’єрний та
фінансовий ріст

відео

ОНЛАЙН ЗАПИС

Для того, щоб отримати актуальну інформацю про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку.
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш менеджер, щоб відповісти на ваші запитання.

підписатись на новини

При виникненні зауважень, питань та пропозицій, звертайтесь: info.lgs.lviv@gmail.com. Ми завжди відкриті для Вас і пам’ятайте:

Пройдений шлях і є
нагорода

© Стів Джобс

З повагою та надією на плідну співпрацю Жук Петро Юрійович.

Жук Петро Юрійович

Куратор курсу Web Developer
в Logos IT Academy

Порекомендуйте курс друзям