Front-end Developer
На уроці ти отримаєш відповідь на основне питання "З чого почати кар'єру в ІТ?". А також подаруємо учасникам навчальні матеріали!
РЕЄСТРУЙСЯ НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ З КУРСУ
Дізнайся що говорять про академію випускники Logos Front-end Academy
Реєструйся на безкоштовне пробне заняття курсу Front-end розробник
Залиште заявку
Залиште заявку на онлайн навчання
Залиште заявку на стаціонарне навчання
Приєднатися до онлайн навчання
Приєднатися до стаціонарного навчання
Кейси і відгуки студентів курсу Front-end Developer
Реєструйся на безкоштовний урок. Кількість місць обмежена
Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Бажаєш стати Frontend розробником та круто заробляти в будь-якій країні світу?
Бути професійним Front-end Developer – означає мати 100% успіх в ІТ та гарантовано заробляти від $500 до $4000 в перші 4 роки карєри. Наш курс Front-end спрямований на те, аби в оптимальний та ефективний період зробити з тебе фахівця Front-end та підготувати до роботи в престижній ІТ компанії.

Під час пробного безкоштовного уроку Front-end ти зрозумієш, з чого почати кар'єру в ІТ. Також на цьому занятті в тебе складеться детальний покроковий план до мети – як стати крутим Front-end Developer і як заробляти як мінімум в три рази більше, ніж зараз одразу після закінчення курсу.

Також ти отримаєш ексклюзивний доступ до всіх безкоштовних заходів від Logos IT Academy та безкоштовних вступних занять з інших ІТ курсів для особливої ІТ спільноти наших випускників.

Особливістю нашого курсу Front-end є комплексна програма з підготовки впевненого Front-end Developer з необхідними професійними навичками та додатковими soft skills: успішні комунікації для проходження співбесіди в ІТ компанію, вміння цікаво написати резюме, вагомий досвід роботи за SCRUM-методологією тощо.

Упродовж курсу наші ментори та викладачі даватимуть тобі численні практичні поради, які стануть у нагоді під час роботи в ІТ компанії, куди ти зможеш працевлаштуватися одразу після курсу на позицію джуніора.

Наші випускники – наша гордість! Приходь на пробне заняття та залишайся з нами на весь курс! А з нашого боку – гарантія підготувати тебе до успішного працевлаштування в хорошу ІТ компанію та дати всі необхідні знання та навички з Front-end максимально швидко та найменш стресово. Також на даній сторінці ти можеш прочитати відгуки Logos Frontend студентів, та дізнатися більше інформації!

Made on
Tilda