Front-end Developer
На уроці ти отримаєш відповідь на основне питання "З чого почати кар'єру в ІТ?". А також подаруємо учасникам навчальні матеріали!
РЕЄСТРУЙСЯ НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ З КУРСУ
Дізнайся що говорять про академію випускники Logos Front-end Academy
Реєструйся на безкоштовне пробне заняття курсу Front-end розробник
Залиште заявку
Залиште заявку на онлайн навчання
Залиште заявку на стаціонарне навчання
Приєднатися до онлайн навчання
Приєднатися до стаціонарного навчання
Кейси і відгуки студентів курсу Front-end Developer
Показати більше
Реєструйся на безкоштовний урок. Кількість місць обмежена
Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Бажаєш стати Frontend розробником та круто заробляти в будь-якій країні світу?
Бути професійним Front-end Developer – означає мати 100% успіх в ІТ та гарантовано заробляти від $500 до $4000 в перші 4 роки карєри. Наш курс Front-end спрямований на те, аби в оптимальний та ефективний період зробити з тебе фахівця Front-end та підготувати до роботи в престижній ІТ компанії.

Під час пробного безкоштовного уроку Front-end ти зрозумієш, з чого почати кар'єру в ІТ. Також на цьому занятті в тебе складеться детальний покроковий план до мети – як стати крутим Front-end Developer і як заробляти як мінімум в три рази більше, ніж зараз одразу після закінчення курсу.

Також ти отримаєш ексклюзивний доступ до всіх безкоштовних заходів від Logos IT Academy та безкоштовних вступних занять з інших ІТ курсів для особливої ІТ спільноти наших випускників.

Особливістю нашого курсу Front-end є комплексна програма з підготовки впевненого Front-end Developer з необхідними професійними навичками та додатковими soft skills: успішні комунікації для проходження співбесіди в ІТ компанію, вміння цікаво написати резюме, вагомий досвід роботи за SCRUM-методологією тощо.

Упродовж курсу наші ментори та викладачі даватимуть тобі численні практичні поради, які стануть у нагоді під час роботи в ІТ компанії, куди ти зможеш працевлаштуватися одразу після курсу на позицію джуніора.

Наші випускники – наша гордість! Приходь на пробне заняття та залишайся з нами на весь курс! А з нашого боку – гарантія підготувати тебе до успішного працевлаштування в хорошу ІТ компанію та дати всі необхідні знання та навички з Front-end максимально швидко та найменш стресово. Також на даній сторінці ти можеш прочитати відгуки Logos Frontend студентів, та дізнатися більше інформації!

Made on
Tilda