5 найважливіших скілів для майбутнього ітшника

Щоб потрапити у світ ІТ не обов'язково мати вищу освіту за спеціальністю прикладна математика чи інші комп'ютерні науки. Зараз, практично з будь-якої професії, можна перекваліфікуватись на спеціалізованих курсах. Та все ж певні «стартові» навички необхідно мати.
Якщо просто сказати, що галузь інформаційних технологій в Україні розвивається дуже швидко, то це не сказати нічого.

- Лише у Львові більше 200 ІТ-компаній.
- Кожен 15 працюючий спеціаліст задіяний у сфері ІТ.
- Кожен 5 ще зі школи мріє стати програмістом.

І це не дивно, адже відомо, що заробітна плата ІТ-спеціаліста на порядок вища, ніж в інших галузях. Та разом з тим, попит на іт-кадрів не зменшується, а навпаки постійно зростає. Щоправда, й вимоги до кандидатів також вищі, аніж скажімо ще 5 років тому.

Та попри все, щоб потрапити у світ ІТ не обов'язково мати вищу освіту за спеціальністю прикладна математика чи інші комп'ютерні науки. Зараз, практично з будь-якої професії, можна перекваліфікуватись на спеціалізованих курсах. Та все ж певні «стартові» навички необхідно мати.

Отож, якщо ви дійсно вирішили, що хочете працювати в ІТ, то починайте тренувати 5 базових скілів:
Знання англійської мови
І це навіть не так вимога роботодавців, як життєва необхідність програміста. Знання мови потрібне не лише, щоб спілкуватись з замовниками чи гуглити інформацію. На практиці програмістам доводиться дуже багато читати технічної документації на англійській. І робити, зазвичай, це потрібно швидко. Тому існує таке поняття як іт-англійська. Окрім того, від рівня володіння іноземною мовою напряму залежить і зарплата майбутнього програміста.
Бажання вчитись. Постійно вчитись. І робити це з дитячою цікавістю та допитливістю.
Щоб влаштуватись на роботу вам доведеться опанування хоча б один з напрямів програмування. Але щоб втриматись та зростати професійно вам доведеться вчитись постійно. І дуже важливо не зупинятись на досягнутому.
Здоровий перфекціонізм
Це одна із найважливіших вроджених рис, які повинні бути в іт-спеціаліста, особливо тестувальника. Адже саме прагматичний підхід до розв'язання завдань, вміння доводити до кінця розпочату справу є шляхом до успіху та кар'єрного зростання.
Любити шахи
Звісно це образне формулювання скілів. Сюди входить : гарна пам'ять, логічне мислення та вміння робити висновки. А також неординарно мислити та знаходити виходи зі складних ситуацій. Фахівці, які не вміють пристосовуватися до екстремальних умов, уже нікому не потрібні.
Найкращі програми пишуть команди
Існує стереотип нав'язаний багатьма голлівудськими фільмами, що геніальний програміст – це завжди соціопат та «псих-самітник». Проте це не так. Комунікація - це ключ до успіху у будь-якій сфері. По суті програмування це постійна комунікація чи то через мови програмування, чи то усне спілкування.
Якщо ж ви вже володієте хоча б трьома навичками з переліченого списку, то гайда до нас в ІТ-академію LOGOS! Тут ми допоможемо вам заповнити усі прогалини у ваших знаннях, обрати потрібний напрям та успішно працевлаштуватись.

Успіху вам, віри в себе та пам'ятайте: будь-яке навчання - це завжди інвестиція в себе. Час та гроші, які ви при цьому витратите, ніколи не пропадуть даремно.
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda