Хочу заробляти!
Скільки часу знадобиться
для навчання?

Говорити про роботу веб-девелопера можна довго. Починаючи від того, що потрібно вивчити для того щоб стати хорошим спеціалістом та закінчуючи особливостями розвитку кар'єри такого спеціаліста.
Зрозуміло одне: без відповідних знань та практичного досвіду втілити бажання добре заробляти, будучи фронтенд-девелопером можна навіть не замислюватись. Тому перед тим як починати роботу необхідно розуміти: працювати доведеться багато. Дуже багато.

Відповідаючи безпосередньо на запитання, яке ми підняли в назві цієї статті, то тривалість навчання буде залежати від вибраного методу. Найтривалішим зазвичай є самостійне навчання. Ми не будемо зараз зачіпати тему самомотивації чи планування навчання. Справа в тому, що навіть знаходячись під контролем спеціаліста, навчання девелопера тривале.
Основне, що Вам необхідно буде вивчити – це: HTML/CSS, основи програмування, JavaScript, MYSQL, UI/UX, PHP, CMS, SEO. Саме це ми і пропонуємо у нашому 10-місячному курсі для Веб-розробників, після якого Ви зможете сміливо розпочати свій шлях девелопера, маючи уже практичний досвід роботи із проектом та володіючи необхідною базою знань, які надають спеціалісти. Якщо ж професійне навчання з якихось причин Вам недовподоби – у Ваших руках вивчити це самостійно чи під керівництвом знайомого професіонала.

Одначе, робити це варто і у нас є деякі аргументи . Кар'єра девелопера розпочинається відразу після освоєння основних дисциплін та перших проектів. Основна мета зараз – перерости у Junior-а. До речі, зарплатня джуніор-девелопера становить 300-500 доларів на місяць.

Наступним кроком у розвитку є Middle. Рівень зарплатні такого спеціаліста досягає від 800 до 1500$ на місяць. А останньою сходинкою, звичайно є Senior-спеціаліст із винагородою 1500-3000$.

Є до чого прагнути, чи не так?
Звичайно, що ми не можемо не згадати також про плюси та мінуси такої спеціальності. Серед переваг:

- затребуваність на ринку праці;
- творча робота, так як кожна задача є унікальною, і для її вирішення існує кілька способів;
- можливість поєднання з навчанням;
- не завжди потрібен диплом;
- можливість стати фахівцем у молодому віці;
- свобода в прийнятті рішень (як вирішувати ту чи іншу задачу вирішує сам web девелопер);
- можливість віддаленої роботи.

Із основних мінусів: не завжди нормований робочий день та необхідність поєднувати в собі обов'язки кількох спеціалістів. Проте останнє – не завжди норма. Найчастіше таке трапляється у маленьких компаніях чи на фрілансі, де просто-напросто немає додаткових людей, які б відповідали за виконання того чи іншого завдання.

Що із цього обрати – вирішувати, звісно ж, Вам. А ми, в свою чергу, чекаємо Вас на наших курсах для того щоб разом творити якісні проекти та вдосконалювати сферу айті професіоналами.

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу