Кар'єрний шлях
веб програміста

Web-developer - це професія, яка пов'язана безпосередньо зі сферою інформаційних технологій, що набула неабиякого розвитку в останнє десятиліття. Працівники з такою спеціальністю працюють безпосередньо в інтернет-мережі.
Вони створюють графічну модель створюваного сайту з технічної, а не з дизайнерської точки зору. Так веб-програмісти розробляють інтерфейси для баз даних, пишуть динамічні сторінки та відповідають за технічні сторони проектів.

Кар'єрна драбина в веб-фахівця починається від звичайного веб-девелопера. Далі ви можете стати керівником групи таких програмістів, менеджером цілого проекту чи ІТ-директором. Ваші професійні навички визначаються рівнями, як і у всіх програмістів: «junior» (початківець), «middle» (середній рівень), «senior» (професіонал). Вони змінюватимуться в залежності від вашого досвіду та кількості практики. Від них також залежатиме ваша зарплата. В середньому, вона варіюється від 300 до 3000 доларів в місяць.
Хочеш стати Front-end розробником?
Радимо для початку ще під час завершального етапу навчання піти на стажування чи взяти собі невеликий проект біржах фрілансу. Це дасть змогу практикуватися та по завершенню навчання вже мати невеликий досвід. Часто ІТ-фірми оголошують набори на навчальні програми при їх компанії або в рамках університетського навчання на відповідних факультетах. Так вони власноруч готують собі кваліфікований персонал. Для такої практики вам знадобиться володіння мовами програмування: JavaScript, Java, PHP, C++ та ін. Також не залиште поза увагою вивчення англійської мови. Вона згодиться для всіх професій у сфері ІТ. Навички програмування, як і англійську потрібно щодня вдосконалювати.

Коли ви бажатимете підвищення вже до керівника групи, роботодавці звернуть увагу не тільки на ваші професійні навички та досвід роботи, а й на поведінку в колективі та на вміння керувати персоналом. Якщо ви стаєте керівником проекту, на вас лягає уся відповідальність за роботу чималого колективу. Ви матимете справу з презентаціями та показами для замовників, тому маєте володіти інформацією з усіх сфер, що залучені для розробки цього проекту. Але слід пам'ятати, якщо ви вже стали керівником цілої структури, то тут ваша заробітна платня росте пропорційно з вашою відповідальністю.
Диплом у web-developer робота рідко вимагає, але його наявність ніколи не буде зайвою. Так сертифікат за відносно короткий проміжок часу можна отримати на курсах веб розробників, за умови успішного проходження курсу, та захисту фінального тестування. У Львові одними із найпопулярніших є Logos IT Academy та Frontend Academy. Ми пропонуєм вам курси, які поділятимуться на три тематичні модулі. Останнім завданням на них буде власний проект, що стане практичним підтвердженням набутих навичок. Курси фронтенд розробки пропонують викладачів, які власноруч досягли успіху у сфері веб-розробок і можуть стати для вас не лише прикладом, а й натхненниками. Навчання триває – 6 місяців, по завершенню ви отримуєте рівень початківця веб-розробки – junior.

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу