Основи веб-розробки
Пройшовши даний міні-курс, ти отримаєш базові навики в Front-end розробці та ознайомишся з процесом навчання в Logos IT Academy.

ІНТЕНСИВНИЙ ПРАКТИЧНИЙ КУРС ДЛЯ НОВАЧКІВ

Отримай безкоштовну консультацію щодо курсу та вступні уроки
Розпочнемо вступ до Front-end!
Цікавий контент від Logos IT Academy
Залиште заявку
Залиште заявку на онлайн навчання
Залиште заявку на стаціонарне навчання
Приєднатися до онлайн навчання
Приєднатися до стаціонарного навчання
Забронюй місце в групі та стартуй!
Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Як стати Front-end розробником та увійти в галузь веб-програмування максимально швидко та найменш стресово?
Наші безкоштовні курси HTML/CSS та JavaScript навчать тебе азам розробки Front-end та ознайомить з процесом навчання в Logos Frontend Academy.

Протягом курсу ти:

  • вивчиш основи HTML та CSS, редактор для верстки Adobe Brackets;
  • опануєш теги HTML, таблиці, форми, блоки;
  • ознайомишся з основами CSS, стилізацією сторінок;
  • навчишся змінювати колір, розмір тощо;
  • дізнаєшся, що таке Селектори в CSS та яку роль вони виконують в розробці Front-end;
  • торкнешся теми JavaScript та усіх основних моментів, пов'язаних з цією повноцінною мовою програмування, і ще багато іншого.

Маючи ці знання, ти зможеш успішно пройти комплексний курс Front-end, отримати професію Front-end розробника в статусі джуніора та приєднатися до спільноти випускників Logos IT Academy, які користуються численними привілеями та безкоштовно відвідують всі закриті престижні заходи від академії.

З такою підготовкою в ІТ компанії зароблятимеш не менш від $500 вже на старті та зможеш вирости до $4000 вже за 3-4 роки!

Важлива перевага вступного курсу "Основи веб розробки" це те, що потенційний студент зможе спробувати цю спеціальність безкоштовно та зрозуміти чи цікаво йому розвиватись далі чи ні. Якщо так - рекомендуємо записатися на комплексний курс Frontend Developer.

Під час навчання на курсі викладач Logos IT Academy – senior Front-end Developer Петро Жук – даватиме численні практичні поради, які будуть тобі корисними в подальшому вивченні веб-програмування!

Кожен наш студент – важливий, і ми відповідаємо за його майбутнє! Навчайся з Logos IT Academy та отримуй високооплачуваний в ІТ-фах Front-end Developer вже зараз!

Made on
Tilda