Плюси та мінуси фрілансу і віддаленої роботи

Усі початківці хочуть в ІТ, бо саме тут Ви з легкістю можете працювати віддалено, на себе на фрілансі, мати купу вільного часу, лягати та прокидатися пізно, бути вільними від 8-годинного робочого дня. АЛЕ! Чи все так просто?
Усі початківці хочуть в ІТ, бо саме тут Ви з легкістю можете працювати віддалено, на себе на фрілансі, мати купу вільного часу, лягати та прокидатися пізно, бути вільними від 8-годинного робочого дня.
АЛЕ! Чи все так просто?

Ми знаємо, що ні. Фріланс - це не цілодобові вихідні, це важка праця не лише в ПК, а й робота над собою, самоорганізація та витримка.

Офіс чи фріланс? З чого краще починати? Чи фріланс це тільки диван і холодильник? Про це та більше у сьогоднішній статті. Гортайте!
Зараз Ви на початку свого кар'єрного шляху, і ми щиро радимо Вам почати з роботи в ІТ-компанії. Чому?

Початківцю важко організувати свою роботу самостійно. В компанії Вам у цьому допоможе ментор. Особливо, це важливо тому, що ця людина скорегує Вашу роботу, вкаже на помилки, поставить чіткі часові рамки. У цей же час відповідальність за ті дії, що Ви робите, ляже саме на ментора.

І це найбільший мінус фріланса. Ви один, уся відповідальність за виконання саме Ваша, Ви повинні організувати свій час та простір, чітко розмежувати робочий час та особистий.

Фріланс є релевантним для ІТ-спеціаліста з досвідом, який усвідомлює свої дії, може розрахувати таймінг, витрати, оцінити власну роботу тощо.

Наступний мінус фрілансу - це… диван, або ліжко та в цілому домашня атмосфера. Ви маєте розуміти, що якщо Вас не бачать, Ви все одно на роботі.

Наша рекомендація: орендувати офіс, піти в кафе, або місце, де Ви зможете зосередитись саме на робочому процесі, а не вирішувати домашні справи та відволікатися на дрібниці.

До того ж така організація стимулює привести до порядку Ваш зовнішній вигляд. Про нього необхідно дбати завжди, адже замовник може зателефонувати по відеозв'язку у будь-який час. А по-друге, домашня піжама не сприяє роботі, вам має бути зручно і водночас Ви маєте себе впевнено та презентабельно почувати.

Ви не можете оцінити власний прогрес. Звісно підвищити ціни на свої послуги Ви маєте право, проте Ваш розвиток покаже саме робота в команді в ІТ-компанії, сертифікації, навчання та фідбек від колег, керівництва, замовників.
Але не все так погано! Зараз про беззаперечні переваги фрілансу та віддаленої роботи:

  • Ви працюєте безпосередньо з замовником;
  • Ви самі організовуєте свій час і закінчивши проект, можете зробити будь-яку паузу;
  • Ви можете працювати над кількома проектами, якщо дозволяють час та можливості;
  • робота з-за кордону або на відпочинку, що може продовжуватись бажану кількість часу;
  • якщо Ваша робота не передбачає 8-годин обов'язкової присутності, її дійсно можна замінити на віддалену;
  • можливість віддаленої роботи - гарний варіант в особливих ситуаціях: хвороба, декрет, довготривала подорож.
А якщо Ви вже хочете почати свій шлях в ІТ залишайте заявку та отримайте досвід роботи в передових ІТ-компаніях та на такому бажаному фрілансі!
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda