Програма курсу

За 6 місяців навчання ти станеш професійним Junior Front-end Developer.
Загальна тривалість курсу 220 годин.
HTML/CSS (24 акад. год.)
На етапі курсу HTML/CSS ти отримаєш всі необхідні знання стосовно "каркасу", розмітки сайту. Навчишся застосовувати стилі, шрифти та опануєш всі основні моменти у побудові сайту. Створиш свою першу лендінг сторінку, навчишся як робити навігацію по сайту, сайдбар та багато іншого. Будеш працювати з зображеннями на сайті та текстовими блоками. Зрозумієш що таке мета-кодування сторінки та для чого воно використовується. Познайомишся з різними браузерами з точки зору розробника та зрозумієш переваги та недоліки кожного з них.

Детальна програма модулю →
Основи програмування (12 акад. год)
У блоці "Основи програмування" ти поринеш у світ IT, зробиш свій перший крок до того, щоб зрозуміти що таке програмування та чим займаються програмісти. Будеш вивчати ази мови Java, розберешся чому вона одна з найпопулярніших. Також в цьому курсі ти напишеш ряд програм, які нададуть тобі перший поштовх в цій сфері. Цей блок підготує тебе до того, щоб перейти вже на професійний рівень програмування.


Детальна програма модулю →
JavaScript (36 акад. год)
На цьому етапі курсу ти ще більше будеш заглиблюватись у веб-розробку та програмування. Дізнаєшся про всі особливості та можливості JavaScript. Навчишся ще більше взаємодіяти з користувачами на твоєму сайті через форми, корзину, карти, коментар та багато іншого. Тут ти зможеш зробити свій сайт більш функціональним та професійним.

Детальна програма модулю →
JavaScript Advanced (48 акад. год)
На етапі курсу "JavaScript Advanced" ти зможеш реалізувати на своєму сайті все задумане, адже будеш вивчати такий популярний фреймворк Angular. Ти дізнаєшся про те які є фреймворки та як з ними працювати. Навчишся працювати з базами даних та зрозумієш особливості роботи сервера. Дізнаєшся що таке Git та опануєш новий для тебе підхід роботи з даними. Дізнаєшся що таке Gulp та як з його допомогою можна автоматизувати роботу фронтенд-розробника.

Будеш працювати з об'єктами, функціями та дізнаєшся про всі можливості їх взаємодії у JavaScript.

Вивчиш ще одну "мову програмування", фактично надбудову JavaScript, яка допомагає створювати масштабні проекти, зберігаючи при цьому високу якість та спрощує процес самої розробки.

Детальна програма модулю →
Проект (12 акад. год)
Після всіх етапів курсу ти зможеш застосувати всі свої знання виконуючи фінальний проект. Це практика яка триватиме 2 тижні. За цей час ти зможеш максимально заглибитись у розробку, оскільки всі матеріали наближені до реального проекту та робочого процесу в ІТ компанії.
Тренінг "Співбесіда в IТ"
На тренінгу ми навчимо тебе як правильно проходити співбесіду, щоб ти міг показати всі свої навики та успішно працевлаштуватись. Обговоримо яка специфіка співбесіди саме в ІТ сфері. Ти дізнаєшся з чого розпочинати розмову, що варто, а що не варто говорити та як переконати рекрутера, що ти його ідеальний кандидат.

Детальна програма модулю →
Тренінг "Методологія управління проектами SCRUM"
SCRUM - неймовірно популярна технологія розробки ПЗ

Тут ти дізнаєшся які є переваги цієї гнучкої методології та зможеш на практиці її застосувати.

А також поговоримо:
  • у чому специфіка ринку ІТ
  • які є цінності у розробці ПЗ та готового продукту загалом
  • які ще є підходи до розробки та у яких випадках вони використовуються
  • як зробити продукт з точки зору безпеки як для клієнта, так і для кінцевого користувача

Ми детально пропрацюємо всі пункти та розберемо їх важливість.

Ти зможеш стати частиною змодельованого процесу розробки та закріпити все на практиці. Більшість компаній працює саме за цією методологією, тому, дуже важливо вміти правильно взаємодіяти з колегами та розуміти всі процеси розробки.
Тренінг "Як заробити на міжнародному фрілансі UpWork першу 1 000 $"
Якщо ти хочеш працювати та не залежати від компанії тобі на UpWork.

На фрілансі ти можеш працювати за своїм особистим графіком та брати тільки ті проекти, які цікаві тобі.

На тренінгу провідні спеціалісти розкажуть як ефективно працювати на UpWork. Розкажуть як здобути перший досвід та просуватись у рейтингу професійних розробників. Навіть маючи мінімальний досвід ти зможеш працювати над своїми першими проектами та почнеш заробляти. Тебе чекає покрокова інструкція від реєстрації до пошуку та відбору проекту.

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу