Стартує набір на курси Frontend розробника у Івано-Франківську

Професія Frontend розробника у Франківську набирає обертів щороку. Але разом зі зростанням і розширенням ринку ІТ на Заході України – зростає і кількість IT-фахівців на цьому ринку. Так що твоїх потенційних конкурентів в нашому полку прибуває з кожним днем.
Професія Frontend розробника у Франківську набирає обертів щороку. Але разом із зростанням і розширенням ринку ІТ на Заході України – зростає і кількість IT-фахівців на цьому ринку. Так що твоїх потенційних конкурентів в нашому полку прибуває з кожним днем. І аби залишитися в ТОПі найкращих, ти маєш працювати більш наполегливо, відповідально та більше практикуватися і набувати таких навичок в ІТ, якими не володіють інші Frontend розробники.

Якщо ти хочеш гідно витримувати будь-яку конкуренцію, в IT, тобі потрібен потужний онлайн курс Frontend розробника у Франківську, який виведе тебе в лідери ринку твого міста та всієї України всього за 6 місяців наполегливої праці!

Якщо ти запитаєш, навіщо тобі взагалі потрібна професія Frontend розробника, ми відповімо, що на це у тебе є як мінімум 3 причини:
1. До 2020 року Frontend розробник стане одним з найбільш оплачуваних фахівців ІТ галузі в Україні
Якщо ти хочеш досягти успіху в житті, круто заробляти, гідно утримувати сім'ю, проживаючи в будь-якій країні світу, і взагалі бути успішною людиною, тобі просто необхідно стати Frontend розробником.

Адже це не лише твоя мрія – це твій щасливий квиток у фінансову стабільність та задоволеність життям. Час промислових підприємств відійшов в минуле – вперед вирвалися цифрові технології, робототехніка, комп'ютерні інновації і, звичайно ж, під все це потрібні якісні та професійні Frontend розробники, особливо в Західній частині України, де створюються щороку потужні ІТ кластери та ІТ кампуси.

Так чому б тобі не стати одним з них і не досягти успіху в житті?
2. Frontend розробник має свій кишеньковий банк
Frontend розробник – сам собі господар, у нього немає сталого графіку. Якщо тільки він не домовляється про це з роботодавцем за договором. Так, він багато працює, без кінця пише код, перевіряє і вдосконалює свою роботу, зростає фахово щодня, але він відчуває себе абсолютно вільним, тому що він:

- фінансово незалежний
- не прив'язаний до офісу
- знає англійську і багато подорожує
- розумний і талановитий
- користується успіхом у дівчат та пошаною у друзів
- ні від кого не залежить
- не пов'язаний з владою, не обтяжений податками
- живе так, як хоче
3. Frontend розробнику доступна свобода творчості
Написання коду – хоча і технічний процес, але все ж і творчий одночасно. Тому що бачення у кожного Frontend розробника своє, індивідуальне. А саме в IT в це творчість дозволяє ще й бути заможним. Крім того, Frontend напрямок розвиває не тільки мозок, але і уяву, робить розробника більш організованим, стратегічно зваженим, розумним, відповідальним та перспективним.
Саме тому ми розробили для тебе в Івано-Франківську окремий 6-місячий курс Frontend розробника онлайн, який дозволить тобі втілити свою мрію, отримати не лише теоретичні, а й потужні практичні знання, сформувати якісне портфоліо та написати найкраще резюме, яке наші фахівці ретельно перевірять та вичитають, перш ніж ти позитивно вразиш ним роботодавця ІТ компанії.

З нами ти приречений на успіх в ІТ не лише у Франківську чи Україні в цілому, а й в усьому світі, якщо добре знатимеш англійську та впевнено працюватимеш на результат у нас на курсі Frontend розробника.

Ласкаво просимо!
Відгуки наших студентів про курс
Frontend Developer у Франківську

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу