Веб-розробник без досвіду роботи: куди піти

Найціннішим ресурсом, на який зважають більшість роботодавців незалежно від сфери діяльності є досвід роботи. Не є винятком й ІТ-сфера, проте, на відміну від інших галузей, здобути досвід в ІТ набагато простіше.
Якщо у сферу ІТ-ви потрапили з допомогою навчальних курсів, від ІТ академії Logos, то досвідчені викладачі дадуть неоціненні поради, щодо пошуку роботи та отримання практичного досвіду. Здебільшого отриманих знань на навчанні достатньо для здобуття першого місця роботи.
Робота веб-розробника, як здобути досвід?
Варіантів є доволі багато, для початку можна спробувати підшукати вакансію, що відповідає навикам на ринку праці. Якщо ж Ви відчуваєте невпевненість у власних силах та брак досвіду то існує декілька варіантів отримання досвіду:
Допомога та робота над Open Source проектами
В такому випадку Ви зустрінетесь із реально поставленими завданнями та практично вирішуватимете проблеми, що виникають в процесі розробки. Це відмінний спосіб дописати до власного резюме декілька додаткових проектів та покращити свої вміння, як веб-розробника.
Знайти наставника
Ще один спосіб отримати неоціненний досвід праці – знайти ментора. Старший більш досвідчений колега, який не відмовиться від допомоги взамін на мотивацію та допомогу в розвитку молодому спеціалісту посприяє швидкому входженню в галузь. Допомагаючи реалізувати реальні проекти від справжніх замовників Ви усвідомите, які навики користуються більшим попитом роботи, визначите власні пробіли в знаннях та зможете їх ліквідувати. Наявність наставника поруч дозволить уникнути багатогодинних самостійних пошуків вирішення поставлених завдань, достатньо буде попросити поради у досвідченого колеги.
Започаткувати власний проект
Немає кращого варіанту отримати додаткові навики роботи, як розпочати власний проект. Не важлива його тематика, чи вдасться Вам його цілковито реалізувати, основне, що дасть Вам власна справа це досвід. Роботодавці позитивно сприймають людей, які мають амбітні цілі чи проекти та займаються активною діяльністю, навіть без роботи. Це є свідченням того, що людина любить свою справу та виконуватиме її з високою відповідальністю. Розробляючи свій проект Ви навчитесь складати для себе технічне завдання, даний навик буде корисний в майбутньому.
Робота веб-розробника на фрілансі
ІТ сфера відкриває перед розробниками безліч можливостей і у випадку, коли Ви не бажаєте працювати на когось, а відчуваєте в силах реалізувати себе самостійно – freelance, один з найоптимальніших варіантів для новачків. Чітке завдання, визначені цілі та дедлайни, якщо справились з проектом отримали винагороду, досвід та репутацію.

Основне завдання веб-розробника при пошуку роботи та створенні резюме, реалізувати декілька проектів, які зможуть підтвердити його навики та стануть чудовою презентацією розробника, як спеціаліста. Окремо варто звернути увагу на рівень знань англійської, яка спеціалістам в ІТ-сфері відкриває широкі можливості роботи на міжнародні компанії та дозволяє отримувати винагороду у твердій валюті.
Підсумовуючи, зазначимо, що для успіху веб-розробникам необхідні:

1. Відмінні практичні навички;
2. Досвід у розробці та успішній реалізації кількох проектів;
3. Знання англійської мови;

Володіючи усім вище переліченим, Ви точно не залишитесь за бортом ІТ-індустрії та матимете змогу достойно заробляти.
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda