Курс JS Frameworks

Веб-розробник – одна із сучасних професій, яка є лідером по затребуваності на ринку праці. Інтернет став невід'ємною частиною життя людини і кожен бізнесмен, який не бажає залишитись за бортом ринку, зобов'язаний забезпечити компанію сучасними, функціональними веб-інструментами, додатками, що спрощують роботу персоналу та значно покращують логістику і комунікацію.
Курс JS Frameworks дозволить Вам стати тим спеціалістом, якого шукають 99% успішних компаній.

Програма курсу розрахована на аудиторію, що добре володіє основами HTML/CSS та JavaScript, і дозволить вдосконалити та поглибити знання даних технологій. Протягом навчання студенти ознайомляться із фрейм-ворками Angular, Angular2, React, освоєння яких відкриє перед Вами широкі можливості, як для розробника. Протягом курсу Ви добре вивчите вказані інструменти зрозумієте різницю між ними та навчитесь правильно підбирати необхідне середовище програмування відповідно до поставленої задачі.
Курс JS Frameworks відкриє для Вас нову мову програмування TypeScript, що дещо відрізняється від JS та виправляє певні його недоліки. В роботі Ви освоїте притаманну для Java\C#\C++ строгу типізацію, класи та інші технічні нюанси, що стануть в пригоді для подальшого росту, як професіонала-розробника.

Курс JS Frameworks є практично-орієнтованим, тому на студентів чекає максимум завдань в атмосфері, що відповідає типовій організації роботи ІТ-студії. Такий підхід до навчання максимально готує спеціалістів до робочого темпу та дозволяє після навчання одразу ж приступити до роботи. Основна перевага, яку мають курси JS Frameworks від Logos IT Academy – викладачі-практики, які акцентують на реально потрібних нюансах, з якими доведеться не один раз зіткнутись в процесі роботи. Практично орієнтоване навчання в поєднанні із справжніми фаховими викладачами-розробниками дозволяє давати студентам максимум необхідних знань та готувати фахових спеціалістів галузі.

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу